Renowacja mebli

Każdy mebel kiedyś się starzeje. Dotyka go ręka czasu. Ale pomino swojego wieku, wciąż służy nam tak samo dobrze.

Warto sprawić, by taki mebel służył nam przez kolejne lata. Nie wolno wyrzucać dzieła sztuki.

Renowacja mebli wymaga dokładności prezycji, co jest głównym atutem naszej firmy. Wierzymy, że każdy mebel można odnowić, przywrócić mu dawną świetność. Renowacja pozwala w stosunkowo niedrogi sposób odzyskać ulubiony mebel, który służył rodzinie od pokoleń.

Oferujemy Państwu nasze usługi w tym zakresie, gwarantujemy wysoką jakość usług i bardzo miły kontakt. Wystarczy zapytać, to nic nie kosztuje.

Jeśli wydaje się Państwu, że Wasz stary mebel nie nadaje się już do niczego, warto skontaktować się z nami, odnowimy go dla Państwa

Aby zaprezentować Państwu, jakie efekty przynosi renowacja wykonana w naszej firmie, zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć, przed i po renowacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych

usług?

Dobierz swój kolor mebli

Dobierz swój

kolor mebli

Oferujemy szeroką paletę kolorów drewna do wyboru, dopasowując się do Twojego stylu. Dajemy możliwość personalizacji, aby stworzyć meble drewniane idealnie spełniające Twoje oczekiwania estetyczne.

Przejrzyj kolory

Chcesz odnowić mebel? robimy renowacje

Chcesz odnowić mebel?

robimy renowacje

Przywracamy życie meblom zabytkowym. Renowacja z pasją, by zachować ich historyczny urok i wartość.

Zapytaj o szczegóły

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do

współpracy

Kreatywna współpraca z architektami i projektantami mebli: tworzymy wyjątkowe przestrzenie, inspirujące designem i funkcjonalnością.

Poznaj zasady

Potrzebujesz wyceny? porozmawiajmy

Potrzebujesz wyceny?

porozmawiajmy

Odkryj potencjał swojego projektu! Skontaktuj się z nami dla indywidualnej wyceny i realizuj marzenia o idealnym wnętrzu.

Skontaktuj się

Usługi firmy robiącej meble drewniane

Co mówią o nas

klienci?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych mebli, które do dzisiaj cieszą swym blaskiem i jakością. Z wielką przyjemnością polecamy i rekomendujemy firmę Drewnostyl jako bardzo solidnego i godnego polecenia wykonawcę.

Ciasteczka z Krakowa

Firma Drewnostyl jest firmą godną polecenia do realizacji kompleksowych i bardzo terminowych zleceń. Z całą odpowiedzialnością udzielamy firmie Drewnostyl rekomendacji i polecamy ją innym firmom.

Dworek Krakowski

Wszystkie meble wykonane w firmie Drewnostyl były zawsze robione z najwyższą dokładnością oraz zawsze na czas. Firma Drewnostyl jest firmą fachową, dokładną, wiarygodną i terminową.

F.H.M. Geereking

Od chwili pierwszego kontaktu telefonicznego, wstępnych rozmów, późniejszego uzgodnienia ostatecznej wersji projektu [...] DREWNOSTYL wykazywał się wysokim profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością działań.

Vintages